Locator Луганськ Спортивні клуби, секціїСпортивні клуби, секції Луганськ

Спортивні клуби, секції у Луганську

3
 • Спортивно-оздоровительный центр Динамо

  вулиця Радянська, тел. 0 (64) 250-21... показати
  вулиця Радянська, 50, тел. +380(64)250-21-38 детальніше
  Спортивні клуби, секції Спортивно-оздоровительный центр Динамо знаходиться у Луганську, вулиця Радянська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • Фитнес-клуб Электрон

  вулиця Челюскінців, тел. 0 (64) 292-11... показати
  вулиця Челюскінців, 143б, тел. +380(64)292-11-34 детальніше
  Спортивні клуби, секції Фитнес-клуб Электрон знаходиться у Луганську, вулиця Челюскінців. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 21:00.
 • Клуб Айкидо Есинкан Хиякукан

  вулиця Леніна, тел. 0 (50) 750-26... показати
  вулиця Леніна, 25, тел. +380(50)750-26-36 детальніше
  Спортивні клуби, секції Клуб Айкидо Есинкан Хиякукан знаходиться у Луганську, вулиця Леніна.

Коротко про спортивні клуби, секції у Луганську (Луганська)

На цій сторінці зібрані спортивні клуби, секції, розташовані у Луганську (Луганська). Locator відомо про три спортивні клуби, секції поряд з цим місцем серед яких Спортивно-оздоровительный центр Динамо, Фитнес-клуб Электрон, Клуб Айкидо Есинкан Хиякукан , які розташовані на вул. Радянська, вул. Челюскінців, вул. Леніна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці спортивні клуби, секції.

 • Скільки Спортивні клуби, секції у Луганську?

  За даним Locator у Луганську ведуть діяльність 3 Спортивні клуби, секції.

 • Які Спортивні клуби, секції найкращі у Луганську?

  Locator радить відвідати насступні Спортивні клуби, секції у Луганську: Спортивно-оздоровительный центр Динамо, Фитнес-клуб Электрон, Клуб Айкидо Есинкан Хиякукан.

 • Де знаходиться найближчі від мене Спортивні клуби, секції у Луганську?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Спортивні клуби, секції, перейдіть на сторінку Спортивні клуби, секції у Луганську і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Спортивні клуби, секції у Луганську?

  Ціни на послуги Спортивні клуби, секції залежать від конкретної послуги і Спортивні клуби, секції. Locator.ua дає можливість всім Спортивні клуби, секції вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Спортивні клуби, секції.

 • Послугами яких Спортивні клуби, секції у Луганську краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Спортивні клуби, секції, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Спортивно-оздоровительный центр Динамо, Фитнес-клуб Электрон, Клуб Айкидо Есинкан Хиякукан.

 • Як зв'язатись з цими Спортивні клуби, секції?

  Контакти для зв'язку з цими Спортивні клуби, секції ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Спортивні клуби, секції у Луганську

Більше популярних послуг у рубриці:

релакс-масаж