Locator Луганськ Кінологічний центрКінологічний центр Луганськ

Кінологічний центр у Луганську

1
 • Луганский областной племенной центр собаководства КСУ

  вулиця Тараса Шевченка, тел. 0 (50) 348-19... показати
  вулиця Тараса Шевченка, 49а, тел. +380(50)348-19-26 детальніше
  Кінологічний центр Луганский областной племенной центр собаководства КСУ знаходиться у Луганську, вулиця Тараса Шевченка.

Коротко про кінологічний центр у Луганську (Луганська)

На цій сторінці зібрані кінологічний центр, розташовані у Луганську (Луганська). Locator відомо про одна кінологічний центр поряд з цим місцем серед яких Луганский областной племенной центр собаководства КСУ , який розташований на вул. Тараса Шевченка. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці кінологічний центр.

 • Скільки Кінологічний центр у Луганську?

  За даним Locator у Луганську ведуть діяльність 1 Кінологічний центр.

 • Які Кінологічний центр найкращі у Луганську?

  Locator радить відвідати насступні Кінологічний центр у Луганську: Луганский областной племенной центр собаководства КСУ.

 • Де знаходиться найближчі від мене Кінологічний центр у Луганську?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Кінологічний центр, перейдіть на сторінку Кінологічний центр у Луганську і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Кінологічний центр у Луганську?

  Ціни на послуги Кінологічний центр залежать від конкретної послуги і Кінологічний центр. Locator.ua дає можливість всім Кінологічний центр вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Кінологічний центр.

 • Послугами яких Кінологічний центр у Луганську краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Кінологічний центр, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Луганский областной племенной центр собаководства КСУ.

 • Як зв'язатись з цими Кінологічний центр?

  Контакти для зв'язку з цими Кінологічний центр ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Кінологічний центр у Луганську