• Наркологический центр

  вулиця Тараса Шевченка, тел. 0 (64) 293-16... показати
  вулиця Тараса Шевченка, вулиця, тел. +380(64)293-16-40 детальніше
  Наркологічні клініки Наркологический центр знаходиться у Луганську, вулиця Тараса Шевченка.
 • Наркологическая клиника Реванш

  Луганськ, вулиця Цимлянська, тел. 0 (66) 240-22... показати
  Луганськ, вулиця Цимлянська, цимлянська, тел. +380(66)240-22-44 детальніше
  Наркологічні клініки Наркологическая клиника Реванш знаходиться у Луганську, вулиця Цимлянська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

Коротко про наркологічні клініки у Луганську (Луганська)

На цій сторінці зібрані наркологічні клініки, розташовані у Луганську (Луганська). Locator відомо про дві наркологічні клініки поряд з цим місцем серед яких Наркологический центр, Наркологическая клиника Реванш , які розташовані на вул. Тараса Шевченка, вул. Цимлянська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці наркологічні клініки.

 • Скільки Наркологічні клініки у Луганську?

  За даним Locator у Луганську ведуть діяльність 2 Наркологічні клініки.

 • Які Наркологічні клініки найкращі у Луганську?

  Locator радить відвідати насступні Наркологічні клініки у Луганську: Наркологический центр, Наркологическая клиника Реванш.

 • Де знаходиться найближчі від мене Наркологічні клініки у Луганську?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Наркологічні клініки, перейдіть на сторінку Наркологічні клініки у Луганську і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Наркологічні клініки у Луганську?

  Ціни на послуги Наркологічні клініки залежать від конкретної послуги і Наркологічні клініки. Locator.ua дає можливість всім Наркологічні клініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Наркологічні клініки.

 • Послугами яких Наркологічні клініки у Луганську краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Наркологічні клініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Наркологический центр, Наркологическая клиника Реванш.

 • Як зв'язатись з цими Наркологічні клініки?

  Контакти для зв'язку з цими Наркологічні клініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Наркологічні клініки у Луганську

Більше популярних послуг у рубриці:

психолог