Офтальмологічна клініка у Луганську

1
 • Офтальмологический центр Corvis

  вулиця Старых Большевиков, тел. 0 (64) 258-20... показати
  вулиця Старых Большевиков, 21, тел. +380(64)258-20-18 детальніше
  Офтальмологічна клініка Офтальмологический центр Corvis знаходиться у Луганську, вулиця Старых Большевиков. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.

Коротко про офтальмологічна клініка у Луганську (Луганська)

На цій сторінці зібрані офтальмологічна клініка, розташовані у Луганську (Луганська). Locator відомо про одна офтальмологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Офтальмологический центр Corvis , який розташований на вул. Старых Большевиков. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці офтальмологічна клініка.

 • Скільки Офтальмологічна клініка у Луганську?

  За даним Locator у Луганську ведуть діяльність 1 Офтальмологічна клініка.

 • Які Офтальмологічна клініка найкращі у Луганську?

  Locator радить відвідати насступні Офтальмологічна клініка у Луганську: Офтальмологический центр Corvis.

 • Де знаходиться найближчі від мене Офтальмологічна клініка у Луганську?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Офтальмологічна клініка, перейдіть на сторінку Офтальмологічна клініка у Луганську і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Офтальмологічна клініка у Луганську?

  Ціни на послуги Офтальмологічна клініка залежать від конкретної послуги і Офтальмологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Офтальмологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Офтальмологічна клініка.

 • Послугами яких Офтальмологічна клініка у Луганську краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Офтальмологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Офтальмологический центр Corvis.

 • Як зв'язатись з цими Офтальмологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Офтальмологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Офтальмологічна клініка у Луганську