Locator Луганськ СанаторіїСанаторії Луганськ

Санаторії у Луганську

4
 • Agency Travel Tatyana (Татьяна, туристическое агентство)

  Луганськ, Молодіжний кварт., тел. 0 (64) 272-06... показати
  Луганськ, Молодіжний кварт., 7, тел. +380(64)272-06-07 детальніше
  Санаторії Agency Travel Tatyana (Татьяна, туристическое агентство) знаходиться у Луганську, Молодіжний кварт.. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.
 • Меридиан-Луганск

  вулиця Радянська, тел. 0 (50) 731-06... показати
  вулиця Радянська, 59а, тел. +380(50)731-06-57 детальніше
  Санаторії Меридиан-Луганск знаходиться у Луганську, вулиця Радянська.
 • Туристическое агентство Золотой Континент

  вулиця Радянська, тел. 0 (50) 678-57... показати
  вулиця Радянська, 51, тел. +380(50)678-57-79 детальніше
  Санаторії Туристическое агентство Золотой Континент знаходиться у Луганську, вулиця Радянська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Агентство для туристов Эльтур

  Еременко кварт., тел. 0 (50) 767-14... показати
  Еременко кварт., 5, тел. +380(50)767-14-94 детальніше
  Санаторії Агентство для туристов Эльтур знаходиться у Луганську, Еременко кварт.. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

Коротко про санаторії у Луганську (Луганська)

На цій сторінці зібрані санаторії, розташовані у Луганську (Луганська). Locator відомо про чотири санаторії поряд з цим місцем серед яких Agency Travel Tatyana (Татьяна, туристическое агентство), Меридиан-Луганск, Туристическое агентство Золотой Континент та інші , які розташовані на вул. Радянська і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці санаторії.

 • Скільки Санаторії у Луганську?

  За даним Locator у Луганську ведуть діяльність 4 Санаторії.

 • Які Санаторії найкращі у Луганську?

 • Де знаходиться найближчі від мене Санаторії у Луганську?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Санаторії, перейдіть на сторінку Санаторії у Луганську і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Санаторії у Луганську?

  Ціни на послуги Санаторії залежать від конкретної послуги і Санаторії. Locator.ua дає можливість всім Санаторії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Санаторії.

 • Послугами яких Санаторії у Луганську краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Санаторії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Agency Travel Tatyana (Татьяна, туристическое агентство), Меридиан-Луганск, Туристическое агентство Золотой Континент.

 • Як зв'язатись з цими Санаторії?

  Контакти для зв'язку з цими Санаторії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Санаторії у Луганську