Locator Луганськ Дитячі лікарніДитячі лікарні Луганськ

Дитячі лікарні у Луганську

1
 • Луганская городская многопрофильная детская больница № 1

  Луганськ, вулиця Сосюри, тел. 0 (06) 454-61... показати
  Луганськ, вулиця Сосюри, 70а, тел. +380(06)454-61-58 детальніше
  Дитячі лікарні Луганская городская многопрофильная детская больница № 1 знаходиться у Луганську, вулиця Сосюри. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 17:00.

Коротко про дитячі лікарні у Луганську (Луганська)

На цій сторінці зібрані дитячі лікарні, розташовані у Луганську (Луганська). Locator відомо про одна дитячі лікарні поряд з цим місцем серед яких Луганская городская многопрофильная детская больница № 1 , який розташований на вул. Сосюри. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці дитячі лікарні.

 • Скільки Дитячі лікарні у Луганську?

  За даним Locator у Луганську ведуть діяльність 1 Дитячі лікарні.

 • Які Дитячі лікарні найкращі у Луганську?

  Locator радить відвідати насступні Дитячі лікарні у Луганську: Луганская городская многопрофильная детская больница № 1.

 • Де знаходиться найближчі від мене Дитячі лікарні у Луганську?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Дитячі лікарні, перейдіть на сторінку Дитячі лікарні у Луганську і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Дитячі лікарні у Луганську?

  Ціни на послуги Дитячі лікарні залежать від конкретної послуги і Дитячі лікарні. Locator.ua дає можливість всім Дитячі лікарні вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Дитячі лікарні.

 • Послугами яких Дитячі лікарні у Луганську краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Дитячі лікарні, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Луганская городская многопрофильная детская больница № 1.

 • Як зв'язатись з цими Дитячі лікарні?

  Контакти для зв'язку з цими Дитячі лікарні ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Дитячі лікарні у Луганську