Locator Луганськ Дитячі поліклінікиДитячі поліклініки Луганськ

Дитячі поліклініки у Луганську

1
 • Луганская городская многопрофильная детская больница № 1

  вулиця Сосюри, тел. 0 (06) 454-61... показати
  вулиця Сосюри, 70а, тел. +380(06)454-61-58 детальніше
  Дитячі поліклініки Луганская городская многопрофильная детская больница № 1 знаходиться у Луганську, вулиця Сосюри. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 17:00.

Коротко про дитячі поліклініки у Луганську (Луганська)

На цій сторінці зібрані дитячі поліклініки, розташовані у Луганську (Луганська). Locator відомо про одна дитячі поліклініки поряд з цим місцем серед яких Луганская городская многопрофильная детская больница № 1 , який розташований на вул. Сосюри. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці дитячі поліклініки.

 • Скільки Дитячі поліклініки у Луганську?

  За даним Locator у Луганську ведуть діяльність 1 Дитячі поліклініки.

 • Які Дитячі поліклініки найкращі у Луганську?

  Locator радить відвідати насступні Дитячі поліклініки у Луганську: Луганская городская многопрофильная детская больница № 1.

 • Де знаходиться найближчі від мене Дитячі поліклініки у Луганську?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Дитячі поліклініки, перейдіть на сторінку Дитячі поліклініки у Луганську і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Дитячі поліклініки у Луганську?

  Ціни на послуги Дитячі поліклініки залежать від конкретної послуги і Дитячі поліклініки. Locator.ua дає можливість всім Дитячі поліклініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Дитячі поліклініки.

 • Послугами яких Дитячі поліклініки у Луганську краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Дитячі поліклініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Луганская городская многопрофильная детская больница № 1.

 • Як зв'язатись з цими Дитячі поліклініки?

  Контакти для зв'язку з цими Дитячі поліклініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Дитячі поліклініки у Луганську