• Логопед для детей и взрослых

  вулиця Новопромышленная, тел. 0 (50) 558-97... показати
  вулиця Новопромышленная, 2, тел. +380(50)558-97-25 детальніше
  Логопеди Логопед для детей и взрослых знаходиться у Луганську, вулиця Новопромышленная.
 • Медицинский центр Любляна

  вулиця Ломоносова, тел. 0 (66) 772-83... показати
  вулиця Ломоносова, 100, тел. +380(66)772-83-56 детальніше
  Логопеди Медицинский центр Любляна знаходиться у Луганську, вулиця Ломоносова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 16:00.

Коротко про логопеди у Луганську (Луганська)

На цій сторінці зібрані логопеди, розташовані у Луганську (Луганська). Locator відомо про дві логопеди поряд з цим місцем серед яких Логопед для детей и взрослых, Медицинский центр Любляна , які розташовані на вул. Новопромышленная, вул. Ломоносова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці логопеди.

 • Скільки Логопеди у Луганську?

  За даним Locator у Луганську ведуть діяльність 2 Логопеди.

 • Які Логопеди найкращі у Луганську?

  Locator радить відвідати насступні Логопеди у Луганську: Логопед для детей и взрослых, Медицинский центр Любляна.

 • Де знаходиться найближчі від мене Логопеди у Луганську?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Логопеди, перейдіть на сторінку Логопеди у Луганську і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Логопеди у Луганську?

  Ціни на послуги Логопеди залежать від конкретної послуги і Логопеди. Locator.ua дає можливість всім Логопеди вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Логопеди.

 • Послугами яких Логопеди у Луганську краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Логопеди, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Логопед для детей и взрослых, Медицинский центр Любляна.

 • Як зв'язатись з цими Логопеди?

  Контакти для зв'язку з цими Логопеди ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Логопеди у Луганську

Більше популярних послуг у рубриці:

електрокардіограма (ЕКГ), гінеколог, гастроентерологія, дерматолог, ендокринолог, неврологія, лікарняний лист, акушер-гінеколог, терапевт, гастроентеролог, УЗД, дитячий невролог , уролог, андрологія, кардіологія, урологія, педіатрія, дерматологія, логопед, кардіолог