• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Центр сознательного родительства и детства Божья коровка
  Луганськ, вулиця Інтернаціональна, тел. 0(95)393-36-4... показати
  Луганськ, вулиця Інтернаціональна, 17, тел. 0(95)393-36-44 детальніше
  Басейни Центр сознательного родительства и детства Божья коровка знаходиться у Луганську, вулиця Інтернаціональна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 16:00.
 • Оздоровительный комплекс Studio Aqua
  площа Героев Великой Отечественной войны, тел. 0(50)202-92-9... показати
  площа Героев Великой Отечественной войны, 10а, тел. 0(50)202-92-96 детальніше
  Басейни Оздоровительный комплекс Studio Aqua знаходиться у Луганську, площа Героев Великой Отечественной войны. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 23:00.

коротко про басейни у Луганську

На цій сторінці зібрані басейни, розташовані у Луганську. Locator.ua відомо про дві басейни поряд з цим місцем серед яких Центр сознательного родительства и детства Божья коровка, Оздоровительный комплекс Studio Aqua , які розташовані на вул. Інтернаціональна, пл. Героев Великой Отечественной войны. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці басейни.

Басейни у Луганську

Більше популярних послуг у рубриці:

біоревіталізація, ліфтинг тіла, догляд за обличчям, ліфтинг обличчя, аквааеробіка, пілінг, , лікування акне, фарбування брів, фінська баня, ультрафонофорез, російська баня, вакуумний масаж, пілінг, послуги косметолога, корекція брів, ультразвукові процедури, косметолог, нарощування вій, плавальний басейн